Virko Kask

Haridus:
Lõpetasin Tallinna Pedagoogika Ülikoolis aastal 1992 kehakultuuri erialal. Edasi olen edukalt läbinud väga rikkaliku elukooli, uurinud erinevaid maailmavaateid ja vaimseid praktikaid ning jõudnud lõpuks Vedaliku kirjanduse juurde, mida olen põhjalikumalt uurinud alates aastast 2002. Alguses huvitusin ajurveedast ning läbisin ka erinevaid kursusi sellel alal.
Tasapisi huvi süvenes ka muude Vedade valdkondade vastu ning aastatega on omandatud teadmised üha rohkem jõudnud ka igapäevaellu.
2014 suvel sain pühitsuse Brahma-Madhva-Gaudiya Vaisnava Sampradaya (õpetaja-õpilase ahela) vaimselt õpetajalt.

Töökogemus:
Lai skaala alates õpetajast, Politseiakadeemia õppejõust, ehitusettevõtjast kuni taimetoidukohviku pidajani.

Krautmani koolis õpetatavad erialad:
Ajurveda, Vedalik filosoofia, joogasüsteemide alused.

Sõnum õpilastele:
Me kõik oleme tulnud siia maailma tegelikult õppima. Inimese kehas viibimine on erakordne võimalus ning me peaksime tegema kõik, et sellest maksimum võtta. Selleks tuleb elada pidevas õpilase meeleolus (ka ise õpetaja rollis olles). Et saada tõelisi teadmisi, tuleb olla alandlik ning esitada küsimusi.